Bananiniai keksiukai su šokolado gabalėliais bei karameliniu kremu

Bananiniai keksiukai su šokolado gabalėliais bei karameliniu kremu Sviestinis kremas Sviestas šokoladas Rududu receptai pyragaitis Kremas Kepiniai keksiukai Karamelė BananaiŠtai ir atkeliavo mūsų visų ilgai lauktos šventės. Na iš tikrųjų, nežinau ar jos taip labai ir lauktos, kažkaip šiemet sunku man pajausti Kalėdinę nuotaiką. Sniego nėra, temperatūra teigiama, na tik eglutė svetainėje, Kalėdinės, žybsinčios lemputės ir vidinis balsas manyje dar palaiko šiokią tokią Kalėdinę dvasią. Jau maždaug mėnesį laiko visa šeima ir draugai klausinėjo, ko gi aš norėčiau dovanų Kalėdoms. Sesė netgi sąrašą su rašikliu prie šaldytuvo prisegė, kad visi pareikštume savo norus. Visų sąrašai po truputėlį pilnėjo, pasipildydavo ar bent atsirasdavo vienas kitas punktelis. Sąrašas ties mano vardu buvo ir tebėra tuščias. Vienintėlis dalykas, kurio be galo trokštu yra tai, kad širdelėje ir mintyse įsivyrautų ramybė, kad pradingtų visos kelią užkertančios kliūtys, kad žmonės pradėtų tikėti vieni kitais ir palaikytų mylimus žmones, kad ir kas nutiktų, o trumpai pasakius noriu būti laiminga mylėdama ir mylima. Juk pati geriausia dovana – nepamirštamas laikas su mylimais, brangiais žmonėmis. Meskite į šoną nepatenkintus veidus, irzlias nuotaikas, nepasitenkinimą, pyktį, priešinimąsi ir dar kartelį apkabinkit savo mylimą žmogų bei būkit laimingi! 

Na, o šią gražią Kūčių dieną dalinuosi su Jumis saldžia nuodėme, puikiu pasirinkimu šventiškam Kalėdų stalui. Bananiniai keksiukai su karameliniu kremu! Minkšti, purūs, saldūs keksiukai  su traškiais šokolado gabalėliais ir švelniai karameliniu kremu… Svajonė lėkštėje, taip? 

Jums reikės:

Keksiukams:

 • 190g. miltų;
 • 170g. cukraus;
 • 1 1/2 arbat. šaukš. kepimo miltelių;
 • Žiupsnelio druskos;
 • 115g. sviesto, kambario temperatūros;
 • 115g. grietinės;
 • 1 banano;
 • 2 kiaušinių trynių;
 • Vanilės;
 • 2 saujų šokoladinių dražė „Traškiai“ arba juodojo šokolado gabalėlių.

Kremui:

 • 180g. sviesto, kambario temperatūros;
 • 1/2 skardinės Rududu kremo;
 • Šlakelio pieno ar grietinėlės.

Gaminame keksiukus:

Orkaitę įkaitiname iki 180˚C. Dideliame dubenyje sumaišome miltus, cukrų, kepimo miltelius ir druską. Elektriniu maišytuvu ar virtuviniu kombainu į gautą mišinį įsukame sviestą, įmaišome grietinę, sutrintą bananą, kiaušinių trynius bei vanilę. Plakame dar apie 30 sekundžių, kol gauname vientisą, blizgią tešlą. Į gautą masę atsargiai šaukštu įmaišome sutrintos dražė gabalėlius arba sukapotą šokoladą. Tešlą tolygiai paskirstome po keksiukų kepimo formą, išklotą keksiukų popierėliais, užpildydami ~2/3 formelės. Kepame įkaitintoje orkaitėje ~18 minučių, mediniu pagaliuku patikriname ar keksiukai jau iškepę(įsmeigtas ir ištrauktas pagaliukas turi būti visai švarus arba tik su keletu trupinukų). Leidžiame pilnai atvėsti.

Bananiniai keksiukai su šokolado gabalėliais bei karameliniu kremu Sviestinis kremas Sviestas šokoladas Rududu receptai pyragaitis Kremas Kepiniai keksiukai Karamelė Bananai

Ruošiame kremą:

Kambario temperatūros sviestą išsukame iki purumo, dalimis įmaišome Rududu kremą ir plakame iki vientisos, kreminės konsistencijos. Jeigu kremas per tvirtas ir norisi jo vientisesnio, įpilame šlakelį pieno ar grietinėlės ir dar paplakame. Paruoštą kremą sukrečiame į konditerinį maišelį su pasirinktu antgaliu ir puošiame savo keksiukus. Skanaus!

Bananiniai keksiukai su šokolado gabalėliais bei karameliniu kremu Sviestinis kremas Sviestas šokoladas Rududu receptai pyragaitis Kremas Kepiniai keksiukai Karamelė Bananai


Palikite komentarą