Brownie su žemės riešutų sviesto sluoksniu

Brownie su žemės riešutų sviesto sluoksniu žemės riešutų sviestas šokoladas Riešutai receptai Pyragas Kvadratėliai Kepiniai Brownie BatonėliaiSu pavasariu sugrįžo ir entuziazmas bei jėgos. Negaliu tuo atsidžiaugti. Tiek noro ir užsidegimo judėti, veikti, kurti, dirbti, daryti gera! Labai tikiuosi, kad ši mano būsena greitai nedings, jau galybę planų spėjau prikurti, todėl tikiuosi pavyks juos ir įgyvendinti. 

Štai, o pas mane kvepia šokoladu ir žemės riešutais… Kas gali būti geriau už šį derinį? Mano silpnybė žemės riešutų sviestui tiesiog bujoja virtuvėje, o jei dar su šokoladu, tai išvis „lydausi“. Šis brownie yra  minkštas, drėgnas, bet ir šiek tiek purus, su traškia plutele ir nuodėmingu vidumi. Truputėlį puresnis už ankstesnįjį brownie variantą, kurį rasite čia, bet be abejonės abu yra labai puikūs. Tai puikus saldėsis gamtoje ar namuose prie šiltos arbatos puodelio. Ką jau čia daugiau apie tą šaunuolį brownie ir bepasakysi, tiesiog turite pajausti tą jų žavesį. 

Jums reikės:

  • 115g. juodojo šokolado;
  • 170g. + 1 valg. šaukš. sviesto;
  • 200g. cukraus;
  • 3 kiaušinių;
  • 1 arbat. šaukš. vanilės;
  • Žiupsnelio druskos;
  • 125g. miltų;
  • 3-4 valg. šaukš. žemės riešutų sviesto;
  • 1 kupino valg. šaukš. cukraus pudros.

Gaminame brownie:

 Orkaitę įkaitiname iki 180°C. Kvadratinę kepimo formą (20 cm. x 20 cm.) išklojame kepimo popieriumi. Juodąjį šokoladą sulaužome gabalėliais ir išlydome kartu su 170 gramų sviesto, gerai išmaišome iki vientisos masės. Į gautą masę įmaišome cukrų, kiaušinius, vanilę ir druską. Dalimis sudedame miltus ir maišome tik tol, kol nebelieka baltų miltų ruožų (nepermaišome). Brownie masę atidedame į šalį. Žemės riešutų sviestą išsukame iki purumo su cukraus pudra bei likusiu sviestu. Pusę brownie masės paskirstome į paruoštą kepimo formą, ant jos tolygiai paskirstome visą žemės riešutų sviestą ir užklojame likusia brownie dalimi. Paviršių išlyginame ir kepame apie 30 minučių, vidus turi išlikti drėgnas. Išėmę iš orkaitės leidžiame šiek tiek atvėsti, supjaustome kvadratėliais ir skanaujame!

Brownie su žemės riešutų sviesto sluoksniu žemės riešutų sviestas šokoladas Riešutai receptai Pyragas Kvadratėliai Kepiniai Brownie Batonėliai

Brownie su žemės riešutų sviesto sluoksniu žemės riešutų sviestas šokoladas Riešutai receptai Pyragas Kvadratėliai Kepiniai Brownie Batonėliai


Palikite komentarą