Churros su šokolado padažu

Churros su šokolado padažu šokoladas Sausainiai Pusryčiai Pieninis šokoladas padažas desertai Cinamonas ChurrosSakoma: „geriausi dalykai nutinka tada, kai mažiausiai jų tikimės“, bet aš dažnai svarstau, ar tai tiesa. O gal kaip tik turėtume stengtis ir siekti savo tikslų, troškimų, o ne laukti, kol kažkas visa tai patieks mums ant lėkštutės? Tačiau juk jei nelemta, tai ar pastangos išgelbės? Jos, ko gero, tik leis mums tikėti, kad mes einame tikslo link, kai galbūt tokio net nėra. Bet juk privalome turėti priežastį judėti pirmyn, kad ir kokia ji bebūtų, kad ir mūsų pačių sukurta iliuzija, tačiau neleidžianti mums sustoti. O galbūt kažkas ten aukštai galiausiai surėdys mums svajonę čia, žemai…

Cypauju iš džiaugsmo pagaliau galėdama parodyti Jums savo mažąjį spindulėli. Susipažinkite – tai Maja. Tai nepailstantis žadintuvas, laimės spindulėlis ir stryksintis nuoširdumo įsikūnijimas! Tai ta, kuri pasitinka sugrįžusią ir išlydi išeinančią, ta, kuri priverčia katę prisiminti jaunas dienas, ta, kuri nenustygsta vietoje, ta, kuri rūpinasi artėjančiais kambario remontais… Šis smulkutis džiaugsmelis lyg iš niekur pas mane atkeliavo prieš pusantro mėnesio ir nuo pat pirmos dienos pavergė visos šeimos širdis. Dar prieš pusantro mėnesio ši mažylė buvo tik dar viena liūdna VšĮ Penkta koja globotinė, ieškanti šilto prieglobsčio ir mylinčių šeimininkų, o šiandien ji jau beveik 3 mėnesių šeimos numylėtinė, namų saugotoja ir šlepečių kolekcionierė. Ir taip, ji veislinė. Ji pačios geriausios veislės – mylinčių ir ištikimų draugų veislės.

Šį kartą dalinuosi traškiu ir saldžiu gardėsiu prie karštos kavos ar pieno puodelio. Churros – ispaniški, aliejuje virtos tešlos sausainiai, dažniausiai valgomi pusryčiams su šokolado padažu. Kažin ar pasiryžčiau rytus praleisti prie verdančio aliejaus puodo, su konditeriniu maišeliu rankose, tačiau retkarčiais namiškius palepinti galima. Tik nepasiduokite godumo ir saldumo manijai, kaip kad padariau aš: užtenka tik švelniai pabarstyti churros cukraus – cinamono mišiniu, tikrai nereikia jų jame apvolioti, juk nenorime valgyti vien cukraus… Išbandyti ir paragauti išties paprastai pagaminamo ispaniško deserto tikrai tikrai verta!

Tai, ko gali prireikti gaminant:

Apie visas naujoves blog’e smulkiai – jau kitame įraše!

Churros su šokolado padažu šokoladas Sausainiai Pusryčiai Pieninis šokoladas padažas desertai Cinamonas Churros

Churros su šokolado padažu šokoladas Sausainiai Pusryčiai Pieninis šokoladas padažas desertai Cinamonas Churros

Churros su šokolado padažu
 
Ruošimo laikas
Kepimo/virimo laikas
Viso
 
Recepto tipas: Desertas
Ingredientai
Tešlai:
 • 75 g. sviesto,
 • 250 ml vandens,
 • Žiupsnelio druskos,
 • 140 g. miltų,
 • 3 kiaušinių,
 • Aliejaus kepimui
Barstymui:
 • 60 g. cukraus,
 • 1 arbat. šaukš. cinamono.
Šokoladiniam padažui:
 • 100 g. pieniško šokolado,
 • 50 g. juodojo šokolado,
 • 30 g. sviesto,
 • 3 šaukš. riebios grietinėlės.
Gaminame
Churros:
 1. Nedideliame puode išlydome sviestą kartu su vandeniu ir druska, kaitiname kol užverda.
 2. Suberiame miltus ir greitai išmaišome, kad neliktų gumulėlių, o tešla pradėtų atlipinėti nuo sienelių. Leidžiame atvėsti iki kambario temperatūros.
 3. Po vieną sudedame kiaušinius, labai gerai išmaišydami prieš dėdami kitą kiaušinį.
 4. Gautą tešlą sukrečiame į konditerinį maišelį su žvaigždutės antgaliu.
 5. Giliame puode gerai įkaitiname aliejų, spaudžiame tešlą tiesiai į aliejų nukirpdami arba nupjaudami tešlą maždaug 8 cm ilgio atkarpomis. Verdame aliejuje iki sodrios auksinės spalvos, išėmę nusausiname popieriniu rankšluosčiu ir apibarstome cukraus - cinamono mišiniu.
Šokoladinis padažas:
 1. Visus ingredientus sudedame į nedidelį puodą ir kaitiname ant silpnos kaitros nuolat maišydami iki vientisos masės. Patiekiame karštą. Skanaus!
Pastabos
Svarbu nepadauginti cukraus - cinamono mišinio, užtenka šiek tiek pabarstyti arba į mišinio dubenėlį pamerkti tik puselę churros.

Churros su šokolado padažu šokoladas Sausainiai Pusryčiai Pieninis šokoladas padažas desertai Cinamonas Churros


Palikite komentarą