Jo didenybė – medus!

Jo didenybė   medus! pilingas medus kaukė GrožisNežinau kaip jūs, bet aš namuose be medaus niekaip neapsieinu. Ir aš nekalbu apie naudojimą saldinti arbatai ar vartojimą stiprinti imuninei sistemai. Aišku, kad tik jo dėka galima išsikepti tobulų kalėdinių meduoliukų, bet šį kart, kad ir kaip būtų keista, ne apie tai. Šį kartą apie medaus panaudojimą grožio tikslams.

Visos žinome tą jausmą, kai svarbaus įvykio išvakarėse pradeda kilti koks nenaudėlis spuogas. Rodos jo ir nesimato, bet žinai, jog jei nieko nedarysi, ryte atsikelsi su įkyriu „nuomininku“ ant odos. Čia į pagalbą ateina medus:

  • Nusiprauskite veidą šiltu vandeniu. Šaukštelį medaus (nesvarbu skystas ar ne, svarbu, kad būtų patogu užtepti ir kad nebėgtų nuo veido) užtepkite ant probleminių veido vietų. Atsipalaiduokite 20-čiai minučių, nuplaukite veidą vėsiu vandeniu (taip padėsite poroms užsiverti) ir patepkite plonu lengvo drėkinamojo kremo sluoksniu. Jei spuogelis labai grėsmingas ir nebijote, kad naktį medaus papuls ant plaukų ar patalynės, galite drąsiai eiti miegoti ir su medumi ant jo.

Riebių plaukų ir galvos odos savininkėms, medus turėtų būti vienas geriausių pagalbininkų:

  • Porą šaukštų medaus atskieskite trupučiu vandens, gerai išmaišykite. Gauta mase įtrinkite galvos odą ir plaukus, palaukite 10-15 minučių, kruopščiai išskalaukite. 

Pirčių mėgėjos turėtų išbandyti šį nepakartojamą kūno pilingą. Jį taip pat galima naudoti ir duše, ypatingai rekomenduojama prieš deginantis soliariume ar tepantis savaiminio įdegio kremu:

  • Lygiomis dalimis sumaišykite medų, alyvuogių aliejų ir maltą kavą. Leiskite mišiniui šiek tiek pastovėti, pabrinkti ir mėgaukitės jo teikiamais malonumais. Nusišveitus odą, ji taps glotni ir švelni it šilkas. 

Rekomenduoju išbandyti!


Palikite komentarą